Timoore – może nie ideał, ale się stara, a potencjał ma duży

meble timooreKup Meble Timoore w Dino    W zasadzie od początku swojego istnienia firma Timoore budzi spore kontrowersje, wprowadzając przy tym klientów zainteresowanych zakupem mebli dla młodzieży  w niemałą konsternację.  Opiniotwórcze fora meblowe (takie jak np. nasze) aż huczą od  niezwykle skrajnych opinii i zagorzałych wymian komentarzy między zadowolonymi i rozczarowanymi nabywcami produktów tej marki.

Jak to zwykle bywa prawda leży pośrodku.

Faktycznie producentowi czasem zdarzają się wpadki związane z jakością czy też kompletnością zamówień. Klienci narzekają także na długi czas realizacji i opóźnienia w dostawach. Trzeba jednak przyznać, że firma bardzo  się stara,  z pokorą przyjmuje krytykę i nie ucieka od odpowiedzialności za swoje niedociągnięcia. Producent szybko i bezproblemowo załatwia wszelkie sporne i trudne przypadki, zdecydowanie wychodząc naprzeciw klientom i idąc im na rękę – to się chwali.

Bez wątpienia meble Timoore należą do jednych z najładniejszych i najnowocześniejszych kolekcji na naszym rynku, co jest główną przyczyną ich niesłabnącej popularności.  Producent ma ogromny potencjał  rozwojowy, gdyby tylko wyeliminować błędy i nieco skrócić czas realizacji zamówień .

Trzymamy kciuki,  bo meble tej marki są warte uwagi.

5 Odpowiedzi do “Timoore – może nie ideał, ale się stara, a potencjał ma duży”

 1. Polska pisze:

  Mnie się podobają te meble

 2. Kalinka pisze:

  Idealne meble , ma firma … zakazana reklam ( redakcja)

 3. Material_woman pisze:

  Ja mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o Timoore. Kupiam meble moim dzieciem własnie stamtąd …………. i jestem naprawdę zadowolona z wyboru, bo meble nie dość, że mają super design to jeszcze służą już nam naprawdę sporo i nic się z nimi nie dzieje. warto stawiać na jakość, bo w perspektywie czasu naprawdę to się opłaca. Tu ważna wiadomość dla mam alergików – są to meble hipoalergiczne <3

 4. olis pisze:

  aaa ja polecam firmę Happy Babies, tam mają super meble

 5. nagasaki pisze:

  Takich producentów się chwali. Nie chowają głowy w piasek, jak coś jest nie tak, tylko starają się znaleźć optymalne rozwiązanie.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php