Steens Martin – meble uniwersalne i rozwojowe

Rynkowa cena kolekcji mebli Steens Martin mieści się w przedziale 1800 zł – 3900 zł i zależy od wielkości zestawu i elementów w nim zawartych.
Nowe meble duńskiej firmy  pozwalają stworzyć uroczy kącik zarówno dla maluszka jak i nastolatka. Wytwarzane są z  zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz z głęboką świadomością ekologiczną. Kolekcja  wykonana jest z litego drewna sosnowego lub wysokiej jakości płyty MDF. Meble w kolorze białym pozwalają za pomocą odpowiednich dodatków zaaranżować pokoik zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Bogata oferta łóżeczek (dla maluszka 140×70, dla przedszkolaka 200 x 90, lub z antresolą 164 x 206) pozwalają w szybki sposób zamienić pokoik  niemowlęcy w nietuzinkowy komplet dla przedszkolaka i ucznia.W skład kolekcji wchodzą też: dostawka do antresoli,biurko, komoda z półkami lub przewijakiem, szafa 2-drzwiowa, regały.
Cena zestawu łóżeczko z antresolą+biurko+komoda+regał niski waha się w granicach 3200 zł- cena spora, lecz funkcjonalność  i jakość wykonania tych mebelków warta jest takiej ceny. Okres oczekiwania dosyć długi od 4 do 6 tygodni.

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php