Pinio Mini (4,86) – firma nadal utrzymuje wysoki poziom

pinio miniMeble piękne i subtelne estetycznie, wykonane w znacznej części z litego drewna sosnowego. Cenowo nieco niżej niż inne z kolekcji Pinio. Trzeba za nie zapłacić od 600 zł do 2600 w zależności od ilości zakupionych elementów i stosowanej marży przez sklep. W rankingu mebli wysoko podobnie jak pozostałe propozycje firmy Pinio.
Kolekcja nieco skromniejsza niż niektóre inne propozycje firmy Drewnostyl, ale w bardzo rozsądnej cenie. Meble Mini posiadają dwa kolory wykończeń : pudrowy róż i bardziej uniwersalny szary – tak teraz modny. Łączą delikatną stylistykę z  nowoczesnością wykonania.
Opiniowany zestaw składa się z trzech elementów: łóżeczka  w standardowym wymiarze 120x60cm posiadającego trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Szczebelki wykończone są plastikową nakładką, zabezpieczającą gryzieniu przez dziecko, szafy i komody.

Komoda o wymiarach szer. x gł. x wys. 99/53/91 cm, z 3 szufladami z prowadnicami z hamulcem i systemem samodomykacza.

Dwudrzwiowa  szafa o wymiarach szer. x gł. x wys 99/53,3/184 cm z pojemną szufladą wykorzystującą całą szerokość mebla. Drzwi i szuflada z wysokiej jakości prowadnicami i zawiasami z hamulcami i samodomykaczem.

Czas oczekiwania – od 4 do 5 tygodni.- raczej przeciętny w branży meblarskiej.

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php