Pali Gigi & Lele opinie (4,468) – nieziemskie meble dla niezwykłych klientów

Pali Gigi & Lele

Pali Gigi & Lele

Cena zestawu Pali Gigi and Lele waha się w granicach 7900 zł.  Mimo niemal kosmicznej ceny plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach mebli dziecięcych.
Włoskie, ekskluzywne i nieziemsko piękne pokoje dla niemowląt to oferta dla najbardziej wymagających klientów, których nie interesują przeciętne propozycje.
Ciekawy nowoczesny design oraz urokliwe wzory i zdobienia przenoszące nasze pociechy w egzotyczny bajkowy świat, tworzą idealne środowisko do zdrowego i bezpiecznego rozwoju malucha.
W skład kolekcji Pali Gigi & Lele wchodzą : kołyska, łóżeczko 120×60 z bujakami lub bez, skrzynia na zabawki, komody, półki, szafa oraz regał, a także dokupić można pościel i elementy dekoracyjne w kolorze mebli.
Czas oczekiwania na meble to ok. 4 tygodnietrochę trzeba czekać, ale bez wątpienia warto uzbroić się w cierpliwość, bo mebelki tej firmy nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej ambitnych, młodych rodziców. Przyznać trzeba jednak, że cena mebli jest niebagatelna : 7900 zł za szafę, komodę i łóżeczko, to bardzo dużo, ale klasa, najwyższa jakość i niezwykły design zawsze kosztują.

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php