Klupś Safari Zajączek (4,76) · z potencjałem i w dobrej cenie

Klupś Safari ZajączekŚrednia cena zestawu Klupś Safari Zajączek waha się w  granicach 1650 zł. Kolekcja zajmuje dobre pozycje w rankingach mebli dziecięcych.
Nowość renomowanej polskiej marki – to świetne zestawienie trzech barw bieli, beżu i delikatnej mlecznej czekolady połączone z uroczymi typowymi dla tej marki aplikacjami. Ciekawy design i przystępna cena sprawiają, że ta urokliwa kolekcja ma szansę powtórzyć sukces najbardziej popularnych zestawów  Żyrafka czy Mały Miś.
W skład kolekcji  wchodzą: łóżeczko 120×60 cm, komoda z przewijakiem, półka wisząca, szafa, regał, krzesełko oraz skrzynia na zabawki.
Meble wykonane są z drewna sosnowego oraz płyty meblowej i pomalowane bezpiecznymi farbami. Gołym okiem widać, że firma dba o portfele swoich klientów – cena zestawu  (łóżeczko 120×60, komoda z przewijakiem i szafa) kształtuje się w granicach zaledwie 1650 zł. Czas oczekiwania także jest rozsądny ok 7- 21 dni.

2 Odpowiedzi do “Klupś Safari Zajączek (4,76) · z potencjałem i w dobrej cenie”

 1. Magda pisze:

  Faktycznie atrakcyjna oferta, ale
  1. za wygląd powinna mieć niższą ocenę (fakt „ładność” mebli jest subiektywna, ale mi osobiście bardzo podoba się ten komplet, aczkolwiek śruby przy łóżeczku któe są widoczne nie są atrakcyjnym elementem wyglądu. ocena 5,3 powinna świadczyć o braku jakichkolwiek mankamentów.

  2. Komfort – 4,6 – również bardzo wysoka ocena.
  Co na ten komfort wpływa?
  Brak wyboru między łóżeczkami 120 a 140?
  Ogólnie ograniczona oferta elementów w zestawie, które nie rosną razem z dzieckiem?
  Dość mała i NISKA komoda?
  Bardzo wąski regał?

  Ogólna ocena 4,64 powinna świadczyc o szerokim wyborze elementów i nienagannej jakości wykonania/wyglądzie bez większej skazy.

 2. olisa pisze:

  Jednak wolę bardziej kolorowe meble ;)))) takie jak ma firma happybabies , sami zobaczcie na Allegro

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php