Klupś Amelia (4,24) · Prosta, ale całkiem nowoczesna kolekcja mebelków.

Klupś AmeliaKlupś Amelia – sklep Dino
Średnia rynkowa cena tego zestawu  mieści się w granicach 1800-1900 zł, a w rankingach dzięki niskiej cenie i oryginalnemu designowi plasuje się na dobrych miejscach.
Jest to jedna z nowszych kolekcji dla niemowląt znanej polskiej marki Klupś. To bardzo atrakcyjna, choć niestety skromna, jeśli chodzi o ilość elementów propozycja tego producenta. W skład zestawu wchodzą łóżeczko 120×60 cm z funkcją sofy, szafa dwudrzwiowa z szufladą i komoda z 3 szufladami.
Mimo iż producent nie oferuje dużej ilości mebli, to ta aranżacja  ma coś w sobie. Delikatne, nowoczesne kształty i ciekawa naturalna tekstura mebli w kolorze subtelnej bielonej sosny sprawiają, że Amelia przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie młodych rodziców.
Podstawowymi atutami poza atrakcyjnym wyglądem są, przystępna cena (cały komplet kosztuje zaledwie 1800 zł) oraz fakt iż przy tak korzystnej cenie poszczególne elementy w dużej części wykonane są z naturalnego drewna sosnowego.  Zaletą jest również całkiem przyzwoita jakość i krótki czas oczekiwania od 7 do 21 dni.

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php