Tome Eco opinia (4,24) · Subtelne i piękne w swojej prostocie

Tome EcoŚrednia cena detaliczna kompletu mebli Tome Eco to koszt około 3300 zł  –  jest to zależne od wielkości zestawu i ilości elementów. W rankingu pokoi młodzieżowych kolekcja otrzymała notę 4,24.
Opiniowane na forum meble to proste, ponadczasowe wzornictwo i subtelne połączenie bieli z delikatnymi brązowymi wykończeniami. W efekcie otrzymaliśmy meble uniwersalne, które są odpowiednie zarówno dla ucznia jak i nastolatka, czy nawet już dorosłego człowieka.
Jakość i wykonanie produktu jest na dobrym poziomie, a dokładne i porządne wykończenia są  kolejnymi zaletami kolekcji. Z bardziej technicznych i praktycznych właściwości warto wspomnieć, że są one łatwe w konserwacji, bardzo stabilne i wyposażone w tzw. bezpieczne zawiasy. Wykonane są z płyty MDF i pomalowane bezpiecznymi farbami.
W skład zestawu wchodzą: łóżko 120×200 cm, szafa, regał/biblioteczka, 2 rodzaje komód,  biurko z nadstawką bądź bez. Jedynym mankamentem  jest ich wysoka cena, za łóżko i biurko zapłacimy ok 3300 zł, to dużo, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Trzeba jednak pamiętać, że te zawsze modne kolekcje posłużą naszym dzieciom dobrych parę lat. Czas oczekiwania na długi – ok 8 tygodni.

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php