Meble młodzieżowe Cilek Flora SI opinie (4,02) · Ekskluzywne meble dla najbardziej wyrafinowanych nabywców

Cilek Flora

Cilek Flora


Kup Meble Cilek Flora SI – sklep Dino
Cena kolekcji Cilek Flora waha się w przedziale 7000 – 9000 zł i jest zależna od wielkości zestawu.  Pomimo bardzo wysokiej ceny, w rankingu mebli dla młodzieży  plasuje się na wysokich pozycjach.
Dzięki  połączeniu ciekawych kwiecistych wzorów z delikatną śmietankową barwą i złocistymi wykończeniami przenosi nas w czasy wiejskich posiadłości ziemskich z dawnych lat.
W skład tej ekskluzywnej kolekcji wchodzą : łóżko 200×90, łóżko wysuwane 90×190, 120×200, łóżko 90×200 z baldachimem 120×200, komoda, Duża szafa(trzy-drzwiowa), mała szafa(dwu-drzwiowa), biurko, nadstawka nad biurko, nadstawka nad komodę, regał, szafka nocna, tapczan 90×200 cm, lustro, kilka rodzajów puf, a także krzesło zwykłe lub obrotowe. Dodatkowo można dokupić pościel, a wszystkie meble można nabyć w wersji standardowej lub classic.
Są to bez wątpienia ekskluzywne meble z wyższej półki, na które nie może sobie pozwolić przeciętny zjadacz chleba.  Nienaganna jakość wykonania i niezwykła staranność, z jaką produkowane są meble firmy Cilek zasługują na najwyższe uznanie, nie można jednak tego samego powiedzieć o cenie, koszt zestawu szafa+komoda+łózko 90×200 cm to około 8000 zł Czas realizacji zamówienia na meble jest długi – nawet do 14 tygodni.

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php