Timoore Beep (4,5) · energetyczna i oryginalna kolekcja

Kolekcja Timoore Beep

Timoore Beep w Dino
Rzeczywista cena kolekcji waha się w przedziale 5180 – 5500 zł i więcej, wszystko zależy od jego wielkości i konfiguracji. W rankingu zajmuje całkiem dobrą pozycję.
Po ostatnich potknięciach, jakie niedawno zaliczyła marka Timoore z kolekcją Limo Light Line , trochę jakby ostygł zapał klientów jeśli chodzi o zainteresowanie tym producentem. Szkoda, bo błędy zdarzają się nawet najlepszym, a doskonałym przykładem na to, że był to tylko jednorazowy incydent jest seria Beep, która swoją jakością wyglądem i dokładnością wykonania nie dostarcza nikomu podstaw do krytyki.
Ta uniwersalna aranżacja mebli dla uczniów i młodzieży cechuje się bardzo odważnymi, kontrastującymi połączeniami kolorów i nowoczesnym designem. W skład wchodzą: łóżko/tapczanik, biurko, krzesełka, 2 rodzaje szafek wiszących, 2 rodzaje komód, półki wiszące, regał, stolik, szafa 1 i 2-drzwiowa oraz szafka nocna. Niestety meble  nie należą do tanich, cena zestawu tapczanik+szafa+komoda to koszt rzędu ok 5200 zł – nie każdy może więc sobie pozwolić na taki wydatek. Kolejnym mankamentem jest strasznie długi czas oczekiwania nawet 8 tygodni. Podsumowując: jeśli jednak stać nas  na Beep’a i możemy na niego poczekać, to efekt końcowy w postaci nowoczesnego pokoju dla dziecka zachwyci każdego nawet najbardziej wybrednego gościa.

5 Odpowiedzi do “Timoore Beep (4,5) · energetyczna i oryginalna kolekcja”

 1. Kasia pisze:

  Czas oczekiwania wcale nie jest taki długi, my czekaliśmy trzy tygodnie, myślę, że to raczej naturalny czas oczekiwania na mebelki zamawiane u producenta. Jakość rzeczywiście nie ma sobie nic do zarzucenia.

 2. Ola pisze:

  Potwierdzam ja czekałam około 4 tygodni na komodę,szafę,biurko i tapczanik.

 3. Antoninawwa pisze:

  My czekaliśmy 5 tygodni, czas oczekiwania jest pewnie zalezny od zamównienia jakie się składa, my wybraliśmy różne wersje kolorystyczne, no i obiciowe, dlatego pewnie ten czas był dłuższy. Chociaż nie myślę aby 5 tygodni było problemem, długo szykowaliśmy remont, więc był czas na zastanowienie i realizację zamówienia. Jestem zadowolona, a moje dziecko cieszy się dizajnerskim pokoikiem.

 4. Nelka pisze:

  Ja również z córką wybrałam kolekcję BEEP – zakazana reklama – i to w nowej odsłonie, konkretniej: białe bryły i wybrałyśmy wstawki różowe i kobaltowe :) efekt niesamowity i meble są dopracowane w każdym detalu. czekałyśmy 4 tyg na meble, ale wg mnie to normalny czas oczekiwania skoro to nie jest masówka. Moim zdaniem warto! :)

 5. StudioBarw pisze:

  Fantastyczna jest możliwość wyboru kolorystyki w tak bogatym zakresie, każdy może praktycznie sam zaprojektować sobie meble według gustu :)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php