Forum Recenzje Komentarze Opinie

Dane kontaktowe
Kontakt z redakcją portalu:
redakcja@meble-dla-dzieci.com.pl
Regulamin

Podstawowe  określenia :

Strona meble opinie – zwana dalej:

  • Forum
  • portal Opinie

Redakcja – administracja portalu
Użytkownik – osoba umieszczająca w ramach serwisu, komentarze, oceny, opinie.
Forum – miejsce wymiany opinii przez użytkowników serwisu.
Administrator – redaktor główny portalu

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z portalu, działającego pod adresem internetowym:  OPINIE.MEBLE-DLA-DZIECI.COM.PL

2. Forum dyskusyjne służy do wymiany komentarzy, poglądów, opinii i doświadczeń internautów na tematy związane z użytkowaniem i wyglądem mebli dziecięcych podlegających ocenie na łamach niniejszego portalu.

3. Użytkownik forum, publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za merytoryczną wartość i treść wypowiedzi użytkowników.

4. Loginy i komentarze użytkowników nie mogą mieć charakteru komercyjnego. Loginy, komentarze i hasła reklamowe, wskazujące na działalność zarobkową lub profesjonalną (branżową, również czarny PR), są niedozwolone i będą usuwane.

5. Redakcja nie redaguje wypowiedzi prezentowanych na forum, ale zastrzega sobie prawo do usuwania lub moderowania wypowiedzi lub zablokowania dostępu do forum użytkownikowi w przypadkach, gdy są one niezgodne z przepisami prawa lub niniejszym regulaminem, a w szczególności:

a) wypowiedzi naruszają prawo prasowe,
b) wypowiedzi naruszają dobra osobiste, dobre obyczaje, są w formie obraźliwej lub wulgarnej lub atakują osobę a nie poglądy,
c) temat wątku lub wypowiedź jest niemerytoryczna, niezwiązana z tematyką forum, określoną w punkcie 2 niniejszego regulaminu,
d) użytkownik  zamieszcza reklamy bądź inne materiały lub ogłoszenia o charakterze komercyjnym,
e) użytkownik forum narusza regulamin.

6. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc lub naruszających zasady netykiety.

7. Zabrania się zamieszczania treści, które stanowią linki do zewnętrznych stron internetowych.

8. Redakcja zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych wypowiedzi uczestników forum w serwisie.

9. Wszelkie komentarze, oceny, opinie, publiczne wypowiedzi, dyskusje on-line stają się integralną częścią portalu z chwilą ich umieszczenia.

10. Umieszczając komentarze, opinie, publiczne wypowiedzi, dyskusje on-line Użytkownik zobowiązuje się do kulturalnego zachowania  i nieatakowania i nieobrażania innych Użytkowników bez względu na ewentualne obraźliwe zachowania ze strony oponentów.

11. Wszelkie publiczne wypowiedzi on-line mogą być usunięte przez Administratora bez ostrzeżenia i powiadomienia w przypadku stwierdzenia naruszenia powyższej zasady.

12. Administrator może edytować i usuwać posty, jeżeli naruszają regulamin tego forum, zasady dobrego wychowania, netykiety, przepisy prawa lub zmierzają do obejścia wspomnianych reguł.

13. Wszystkie recenzje, opinie, rankingi mają charakter poglądowy i stanowią próbę obiektywnej opinii danego produktu,  ale nie pretendują do bezwzględnej oceny i nie  są rzecz jasna jedyną możliwą oceną danego  produktu  .

14. Redakcja zastrzega sobie prawo do aktualizacji rankingów i treści zawartych w portalu bez tworzenia archiwum artykułów, gdyż bieżące oceny i opinie siłą rzeczy muszą podlegać  zmianom  w miarę gromadzenia materiałów od użytkowników .


css.php