Łóżka BMS · młodzieżowe, dla ucznia, piętrowe, podwójne, potrójne i wysuwane do wyboru do koloru

Łóżko piętrowe BMS MAXMeble BMS w Dino
Opinie o sosnowych łóżkach młodzieżowych BMS.
Firma specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju łóżek dla dzieci, uczniów i nastolatków. Producent oferuje cały kalejdoskop kombinacji i możliwości od pojedynczych modeli poprzez piętrowe dla rodzeństwa,  podwójne, wysuwane,  po potrójne wysuwane i na piętrowych wysuwanych kończąc. Tak szeroki wachlarz możliwości powoduje, że firma trafia w gusta i potrzeby bardzo szerokiej grupy nabywców.
Do atutów marki należą: szeroka gama kolorystyczna i duża ilość modeli. Podstawową jednak zaletą omawianych produktów jest ich bardzo kompaktowy charakter – meble zajmują mało miejsca, dzięki czemu są idealne dla osób chcących zaoszczędzić przestrzeń w pokoju dzieci.
Popisowym i najbardziej nowoczesnym modelem w ofercie firmy jest piętrowe łóżko MAX.

Wkrótce więcej o produktach BMS.

2 Odpowiedzi do “Łóżka BMS · młodzieżowe, dla ucznia, piętrowe, podwójne, potrójne i wysuwane do wyboru do koloru”

 1. juergen pisze:

  Generalnie same łóżka nienajgorszej jakości ale dosyć niska cena wynika przede wszystkim z żenująco niskiego poziomu obsługi.
  1. Instrukcja montażu. 1 strona a4 z rysunkiem (mniejwięcej tego łóżka) z opisem co i gdzie, oczywiście elementy na obrazku zaledwie podobne do tych przysłanych. możlliwość odwrotnego skręcenia, inna liczba desek. Generalnie Ikea to to nie jest.
  2. Wysyłka. Pobierają 99PLN za wysyłkę, oczywiście niegdzie nie informują że wysyłka jest pod dom a nie do mieszkania. Kurier wywalił pudła pod klatke i pojechał. Firma BMS twierdzi że tak musi być bo kurier nie może nosić, i tak to ma być.
  Podsumowując chyba lepiej kupić gdzieś indziej, mniej nerwów i na pewno lepsza obsługa

 2. szymon_ka pisze:

  Kupiłem łóżko Max 3 – nie polecam. Czekałem bardzo dlugo, po czym okazało się że połowa elementów nadaje się do reklamacji. Na nowe elementy czekałem ponad miesiąc. W firmie nikt nic nie wie, każdemu trzeba tłumaczyć od początku całą historie. Na pewno tam nic już nie kupie, szkoda czasu i nerwów!!

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php