Forum mebli

Opinie.meble-dla-dzieci.com.pl to pierwsze  forum  z  tak bogatą paletą merytorycznych wpisów o konkretnych modelach i kolekcjach mebli niemowlęcych.  Dla zapewnienia maksymalnie  szerokiego  wachlarza  poglądów o  liczymy też na uwagi i komentarze  wszystkich czytelników i uczestników naszego portalu.

Redagując kolejne opinie będziemy stopniowo uwzględniać najlepsze występujące na naszym rynku produkty w tej dziedzinie.

Rankingi publikowane na forum nie będą pretendowały do prawdy absolutnej, ale będą się opierać  się na 25 letnim doświadczeniu w branży dziecięcej i meblarskiej;  w ten sposób postaramy się stworzyć rzetelne kompendium wiedzy w tej branży.

W naszych komentarzach i rankingach będziemy uwzględniać tylko atestowane, bezpieczne i sprawdzone produkty.

Redakcja

————————————————————-

W grudniu 2010 ogłoszono wyniki, uważanego za najbardziej wiarygodny, rankingu Wprost i Money.pl na na najlepsze sklepy internetowe w poszczególnych kategoriach.

Wśród internetowych sklepów dziecięcych  za najlepsze zostały uznane :  dino.sklep.pl ( 1 miejsce w swej kategorii, 6 miejsce wśród wszystkich sklepów specjalistycznych) i endo.pl ( 2 miejsce, 9 miejsce wśród wszystkich sklepów ).

Wyniki rankingu.

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php