Klupś Marsell (5,06) – kolekcja wyjątkowa, nawet jak na tego producenta

klupś marsel Kolekcja Klupś Marsell
Wprowadzając omawianą kolekcję, renomowana firma meblarska  po raz kolejny zaimponowała, świetnym połączeniem jakości, urody  i przystępnej ceny .
Pierwsze z kolekcji zostało wprowadzone do sprzedaży łóżeczko – stało się to pod koniec 2014. Zyskało ono natychmiast uznanie klientów. Firma „szybko poszła za ciosem” i po niedługim czasie  pojawiły  się komoda, szafa i regał.
Zacznijmy od designu:  wygrawerowane aplikacje z sówkami na każdym z elementów kolekcji są symbolem spokoju i mądrości w dziecięcym bajkowym świecie. Pięknie kontrastują z bielą samych mebli.
Co do jakości to: zastosowano ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne farby, meble są idealnie zabezpieczone w transporcie, co jest niebagatelne przy ciężkich meblowych paczkach, gdyż to uszkodzenia w transporcie są główną przyczyną reklamacji klientowskich.

Cena: zestaw łóżeczko, komoda regał waha się w granicach 1550 zł,  co potwierdza nasze oceny o doskonałej relacji ceny do jakości.
Wykonane są  z drewna sosnowego i płyty. W podstawowej konfiguracji kolekcja składa się z:  łóżka 120×60 cm, szafy dwudrzwiowej, regału, komody z przewijakiem oraz pojemnika na zabawki. W opcji szuflada. Czas realizacji zamówień waha się od 7 do 21 dni. Pod tym względem producent wyróżnia się wśród innych. Równie pozytywnie można oceniać serwis gwarancyjny, który bez najmniejszych problemów realizuje wszystkie reklamacje.

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php