Kategorie | Materace niemowlęce

Fiki Miki materace – zdrowy i spokojny sen maluszka.

Fiki Miki materac gryczano-kokosowy Gryko Lux

Fiki Miki materac gryczano-kokosowy Gryko Lux

Materac w łóżeczku jest tą rzeczą, na której dziecko w pierwszych dwóch latach swojego życia spędza większość czasu. Jego znaczenie dla jego prawidłowego rozwoju jest więc bardzo duże . Dobrym rozwiązaniem są modele dwustronne – bardziej miękkie na stronie przeznaczonej dla niemowląt i twardsze na stronie przeznaczonej dla starszych dzieci. Dobry materac powinien posiadać zarówno przewiewny pokrowiec jak i wkład. Produktami o dosyć prostej wentylacji poziomej są materace gryczano-kokosowe  firmy Fiki Miki. Ich wentylacja bazuje na wszytych w poszewkę łuskach gryczanych, pomiędzy którymi powietrze może cyrkulować. Są jednymi z niewielu,  które posiadają połączone warstwy.
Warstwy połączone ze sobą tworzą całość – jest to niezwykle ważne przy zdejmowaniu pokrycia w celu wyprania oraz w codziennym użytku.  Z jednej strony materaca znajduje się wkład z łuski gryczanej, pośrodku znajduje się warstwa pianki. Druga strona materaca to mata z naturalnego włókna kokosowego. Całość znajduje się w pokrowcu z dzianiny bawełnianej.  Produkt jest antyalergiczny oraz posiada funkcje leczniczą. Produkt posiada atest PZH.  Dodatkowo z myślą o najmłodszych klientach firma Fiki Miki dodaje do swoich wyrobów  przewiewną  nakładkę higieniczną, trwałą i nieprzemakalną,  a przede  wszystkim oddychającą.

Jedna odpowiedź do “Fiki Miki materace – zdrowy i spokojny sen maluszka.”

  1. EwelinaW pisze:

    Bardzo polecam materac! Zdrowy zapewnia bezpieczny sen, wygodny dla dziecka, dobrze odszyty, z Certyfikatami, nagrodami i pozytywna opinią Instytutu Matki i Dziecka. Rehabilitantka ojego dziecka powiedziała ze dokonałam świetnego wyboru, najlepszego dla dziecka

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php