Timoore Light Line · Przystępny cenowo odpowiednik renomowanych kolekcji

Timoore Limo Seria Light Line

Timoore Light Line
Ekskluzywna marka Timoore niezaprzeczalnie idzie z duchem czasu i podąża za najnowszymi trendami na rynku, dlatego też producent zdecydował się na wprowadzenie ekonomicznej wersji swoich mebli. Jeśli chodzi o wygląd wcale nie różni się od podstawowych aranżacji marki,  główną  zmianą jest jednak cena, jest bowiem znacznie tańsza i przez to dostępna również dla klientów o mniej zasobnych portfelach.
W jego skład wchodzą takie kolekcje jak  Simple, First, Limo, Frame, Clariss i Plus.  Mebelki wizualnie nie różnią się niczym od swoich droższych pierwowzorów. Podstawową różnicą, poza oczywiście ceną, są jednak materiały jakie zostały użyte do ich stworzenia. Wykonane są bowiem z alternatywnych materiałów – inne farby, cieńsze elementy itp. Należy jednak podkreślić, że mimo iż wykonane są bardziej „oszczędnie”, to nie wyglądają na złe jakościowo.
Jest to odważny pomysł, ale może się udać, w końcu nie każdy może sobie pozwolić na meble z podstawowej kolekcji, zwłaszcza w dzisiejszych, kryzysowych czasach. Zobaczymy jak z jakością.

Uzupełnienie 20 .10.2014

Niestety klienci sygnalizują słabą jakość wykonania tej kolekcji i firma zrezygnowała z produkcji.

4 Odpowiedzi do “Timoore Light Line · Przystępny cenowo odpowiednik renomowanych kolekcji”

 1. Arkadiusz Myc pisze:

  To prawda wersja Light Line jest trochę tańsza niż reszta kolekcji Timoore’a, myśleliśmy nad tym zakupem długo, zastanawialiśmy się czy cena rzeczywiście przekłada się na niższa jakość, zaskoczyliśmy się mile. Bardzo, naprawdę. Wizualnie meble są ładne, nie było problemu ze złożeniem i nie ma też problemu z użytkowaniem. Są wysokiej jakości pomimo swojej niższej ceny. śmiało ! polecam.

 2. karolka50 pisze:

  Wersja Light umożliwiła nam kupno mebli z timoore, fajnie że pojawiła się taka oferta, bryły oryginalne, mebelki są ładne. Moje dziecko jest zadowolone. Polecam.

 3. MAMkate pisze:

  mnie od dawna podobały się meble Timoora, ale powiem szczerze, ze nigdy nie miałam pieniedzy ze taki wydatek. jak sie dowiedzialam, ze wprowadzili nową linię, to od razu wymieniałam stare meble w pokoju córki na te z lini ligh line. jak na razie jestem bardzo zadowolna, prezentują się super ;) a córka zachwycona nowym pokojem :)

 4. Nomen_omen pisze:

  Mnie się zawsze podobały meble marki Timoore, ale jak zobaczyłam cennik to wiedziałam, że musze coś odpuścić i znaleźć tańszy odpowiednik.. niestety z tym było ciężko.. aż w końcu jedn a Pani w sklepie poinformowała mnnie, że timoore ma również tańszą wersję mebli, która nie rówznie się wyglądem, tylko zamiast płyt mdf są laminaty. Kupiłam wersję LIGHT kolekcji SIMPLE ………… i jestem zachwycona mebelkami :) Pozdrawiam :)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php