Drewnostyl Marsyla MDF opinie· Nowa lżejsza i bardziej ekonomiczna linia Pinio

Drewnostyli Pinio Marsylia MDF

Pinio Marsylia MDF

Ceny mebli Pinio są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Pinio Aktualne ceny mebli Pinio

Zapowiadana przez firmę Pinio już od 2010 roku kolekcja mebli z MDF w końcu doczekała się premiery. W 2015 roku marka wzbogaciła ofertę o ekonomiczną serię wykonaną z płyt MDF –  wybór naturalnie padł  na najpopularniejsze meble firmy czyli na kolekcję Marsylia.
Linia od lat zachwyca klientów swoim niecodziennym designem nawiązującym do francuskich domków plażowych. Do tej stylistyki odnoszą się również oryginalne tabliczki z dekorami w języku francuskim. Nic więc dziwnego, że producent zdecydował, że to właśnie Marsylia występować będzie również w wersji z płyt MDF. Warty podkreślenia jest fakt, że od względem wizualnym nowa linia nie różni się niczym od swojej starszej „sosnowej” siostry. Różnica widoczna jest już natomiast w cenie, niższej o ok 5-10% i znacznie mniejszej wadze.
Czy wprowadzenie takiej linii się sprawdzi tylko czas pokaże,  bo niestety nie zawsze tego typu pomysły okazują się sukcesem. Przykładem niepowodzenia takiej kampanii była kolekcja Light firmy Timoore, w której to jakość mebli, w porównaniu do kolekcji podstawowej była dosyć słaba i producent szybko się z niej wycofał. My oczywiście trzymamy kciuki za Pinio.

Jedna odpowiedź do “Drewnostyl Marsyla MDF opinie· Nowa lżejsza i bardziej ekonomiczna linia Pinio”

  1. olis pisze:

    ……… super e-sklep gdzie znajdziemy naprawde fajnie i kolorowe meble ;)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php