Drewnostyl Pinio Barcelona (4,98) · Śródziemnomorskie piękno

Drewnostyl Barcelona Kolekcja Pinio Barcelona Detaliczna cena tych mebli waha się w granicach 1900 zł – 3400 zł i zależna jest od wielkości zestawu. Warto zapoznać się ocenami, jakie kolekcja otrzymała w rankingu.   Ale to nie zaskakuje, gdyż już sama nazwa do czegoś zobowiązuje i w jakimś stopniu oddaje klasę produktu.
Produkty Pinio  są absolutnym hitem zarówno w Polsce, jak i w całej Europie, zebrały wiele nagród i wyróżnień, zarówno za wygląd, jak i za świetną jakość wykonania.
Omawiana kolekcja wyprodukowany jest z naturalnego, litego drewna sosnowego, co powoduje, że meble są piękne, bardzo solidne oraz trwałe.
Sąto meble cieszące się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na ich wygląd, ale również z uwagi na to, iż produkowane są przy zachowaniu wszystkich rygorów ekologicznych i zdrowotnych, oraz z dużym naciskiem na bezpieczeństwo dziecka.
W skład pełnej kolekcji Barcelona wchodzą : komoda, łóżeczko 120×60, łóżeczko 140×70 ( z szufladą), tapczanik 200×90, łóżeczko – tapczanik 160×70, szafy , regały, półki, barierki ochronne .
Średnia cena zestawu, składającego się z : łóżeczka, szafy oraz komody z przewijakiem wynosi 3400 zł. Cena jest wysoka, lecz za taką jakość i wygląd warto tyle zapłacić.
Na zamówione meble trzeba poczekać 14-21 dni – termin w granicach rozsądku .

Jedna odpowiedź do “Drewnostyl Pinio Barcelona (4,98) · Śródziemnomorskie piękno”

  1. olis pisze:

    aaa ja kupiłam swojemu dziecku piękne łózko kolorowe z motywem księżniczki od firmy Happy Babies ;)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php