Dig-Net Hugo (4,58) · Dobre meble w świetnej cenie

Dig-Net HugoNowoczesne meble dla nastolatka Dig-Net Hugo można kupić za 1450 zł -2300 zł, a cena zależy od elementów zawartych w zestawie. W rankingu  zajmuje całkiem niezłe pozycje.
Jest to kolejna niezwykle atrakcyjna kolekcja dla dzieci i młodzieży wypuszczona na rynek przez tę firmę. Oczarowuje klienta swoją ciepłą kolorystyką i prostym, a jednocześnie ciekawym designem.  Meble produkowane są z płyty laminowanej, a same fronty  z ryflowanej płyty typu laminat. Dodatkowo krawędzie płyt wykończone są profilem z tworzywa ABS, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co w przypadku pokoju dziecięcego jest bardzo ważne.
Opiniowana kolekcja oferuje wielość wariantów i kombinacji, składa  się z kilku rodzajów szaf, szafek, komód, półek, a także biurek oraz łóżek, a dla osób dysponujących ograniczoną przestrzenią bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zakup półkotapczanu. Dzięki takiej różnorodności każdy klient może dobrać sobie meble w takiej konfiguracji jaka mu najbardziej odpowiada. Oprócz niezaprzeczalnej urody, kolekcja wyróżnia się także troską o kieszeń klienta, bowiem cena zestawu szafa narożna (rogowa) + biurko + komoda kosztuje ok 1500 zł. Czas oczekiwania na meble to 7-21 dni.

2 Odpowiedzi do “Dig-Net Hugo (4,58) · Dobre meble w świetnej cenie”

  1. poprawka pisze:

    Szanowni Państwo.

    Prezentowana szafa, to szafa NAROŻNA. Szafa „rogowa” to szafa wykonana z rogu, jak np. grzebień czy oprawki okularów…Podejrzewam, że takowa nie istnieje.

    To jest poważny błąd rzeczowy.

  2. Redakcja Meble Opinie pisze:

    Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Oczywiście prawidłowo brzmiąca nazwa to szafa narożna aczkolwiek słowo rogowa jest używane jako zamiennik tak często, iż postanowiliśmy zawrzeć je w opisie. Pozdrawiam.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php