Bog-Fran Codi (4,5) – stylowa elegancja w słonecznych kolorach.

Bog-Fran CodiCena rynkowa kolekcji Bog-Fran Codi mieści się w przedziale 1250 zł – 1600 zł i zależy od wielkości zestawu. Warto odnotować dobre noty w rankingu mebli dla młodzieży.
Jest to kolejna kolekcja dla nastolatków wprowadzona na rynek przez tę firmę. Całość  to połączenie prostoty , funkcjonalności w ciepłej kolorystyce z  ciekawym designem.   Wykonana jest z  wysokiej jakości płyty laminowanej.  Plusem kolekcji jest możliwość rozbudowy zestawu o kolejne bryły meblowe według własnych potrzeb i upodobań. Cała kolekcja składa się z kilku rodzajów szaf , szafek , komód , półek i łóżek. Dzięki takiej różnorodności każdy klient może dobrać sobie meble w takiej konfiguracji,jaka mu najbardziej odpowiada. Cena zestawu łóżko 200/90+szafka+szafa waha się w granicy 1700 zł.  Cena nie wygórowana, jak za taką  jakość i elegancję. Czas oczekiwania to 7-21 dni.

Jedna odpowiedź do “Bog-Fran Codi (4,5) – stylowa elegancja w słonecznych kolorach.”

  1. wojtasia pisze:

    Meble faktycznie wizualnie bardzo ładne, jednak jakościowo wymagają wiele do życzenia. Są wykonane z miękkiej płyty, przez co lekkie nieuważne puknięcie powoduje wgniecenie a nawet odpryśnięcie warstwy laminowanej.Uważam że za tą cenę materiał powinien być lepszej jakości.
    Ponadto dołączona instrukcja jest mało czytelna, a w jednym przypadku nawet błędnie stworzona.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php