Bellamy Nomi opinie – nowa kolekcja renomowanej firmy [od 1069.00 zł]

Bellamy Nomi opinie

Kolekcja mebli Bellamy Nomi

Kolekcja mebli Bellamy Nomi 2019

Ceny

Cena detaliczna mebli waha się w granicach od 1069 zł do 3299 zł i uzależniona jest od wielkości zestawu. Średnia cena zestawu, składającego się z : łóżeczka, regału oraz komody z przewijakiem wynosi 3299 zł.  Cena jest stosunkowo wysoka, ale adekwatna do jakości tej pięknej, nowej kolekcji .

Koszt dostawy

W całej Polsce dostawa tych mebli  jest gratis, jeśli klient dokona wcześniej przedpłaty, przy opcji z pobraniem koszt dostawy palety wynosi około 220 zł.

Kupony rabatowe

Ceny mebli Bellamy Nomi są na bardzo wyrównanym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną szansą na znaczną redukcję ceny nawet do 10%kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.
Aktualne ceny mebli  Bellamy  2019

Kupon rabatowy Bellamy Nomi 2019
Bellamy Nomi opinie

Bellamy Nomi

Ranking

Nomi to najnowsza kolekcja firmy Bellamy inspirowana dwoma kształtami: kołem i trójkątem.Przywołuje skojarzenia z  ciepłem i bezpieczeństwem rodzinnego domu.

Opiniowana kolekcja Nomi czeka jeszcze na ocenę w rankingu mebli dziecięcych. Musimy zebrać więcej opinii od klientów i dane o skali sprzedaży.

Aktualny ranking mebli 2019

Zalety

Kolekcja Nomi jest prosta i elegancka w formie, posiada spokojną kolorystykę. Ma delikatne zaokrąglenia, wygodne w użytkowaniu uchwyty, oraz szereg praktycznych rozwiązań istotnych przy urządzaniu pokoju dziecka.

Łóżeczko w wersji sofki czy tapczanika znajduje się na dogodnej wysokości od podłogi, aby umożliwić małemu dziecku samodzielne wchodzenie i wychodzenie z łóżka.

Posiada dwa wyjmowane szczebelki, cztery poziomy położenia stelaża pod materac dostosowane do rozwoju dziecka. Zaletą jest możliwość przebudowania łózeczka na tapczanik poprzez demontaż dwóch ramek oraz przyczółków.

Dodatkowo jest  możliwość przebudowania na sofę poprzez demontaż jednej z ramek. Pojemna szuflada na prowadnicach  wyposażona jest w system domykający, posiada maskownicę zasłaniającą zawartość szuflady. Obok łóżeczka bardzo ważnym meblem w pokoju dziecięcym jest komoda.

Posiada obszerne szuflady, które pomieszczą mniejsze i większe ubranka. Zamiast tradycyjnych uchwytów zastosowano wycięcia w kształcie półkoli. Przewijak wydłuża powierzchnię blatu komody, dzięki czemu  wszystkie produkty pielęgnacyjne znajdują się w zasięgu ręki. Z uwagi na bezpieczeństwo zalecany jest  montaż mebli do ściany.

Szafa posiada jedną górną półkę na całej szerokości, oraz drążek wieszakowy, na którym można powiesić część garderoby po lewej stronie. Pod drążkiem jest zamontowana jedna półka z możliwością regulacji położenia, oraz  3 półki z możliwością regulacji położenia po prawej stronie szafy.

Uzupełnieniem jest szuflada, stanowiąca niezależną całość pod szafą.

  • podstawa (nogi), na której osadzona jest bryła mebla wykonana jest z drewna dębowego
  • drabinki łóżeczka wykonane są drewna bukowego polakierowanego na biało
  • stelaż w łóżeczku wykonany jest ze sklejki bukowej, drzwi szafy oraz fronty szuflad wykonane są z płyty MDF lakierowanej na biało

Linia kolorystyczna

  • bryła mebla jest w kolorze białym o matowym wykończeniu
  • blat, nogi, element szuflady łóżeczka jest w kolorze dębowym

Wady

Dość wysoka cena ale warta  jakości mebli

Dane techniczne:

Wymiary szafy w (cm) wys/gł/szer/: 190/50/90 cm

Wymiary przewijaka w (cm) dł/szer/wys/: 795/60/8,5

wymiary komody w (cm) wys/gł/szer/: 90/50/90 cm

Wymiary łóżeczka(cm) dł/szer/wys: 144/75/96

 

 

 

 

 

Konkurenci:

Bellamy Ines, Bellamy Good Night, Novelies Zara, Novelies Allpin, Novelies Bianka, Novelies Melody, Novelies Retro, Pinio Barcelona, Pinio Parole, Pinio Lara

 

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php