Baggi Afryka pokój dziecięcy opinie i forum (4,5) · niepowtarzalne motywy wprost z Afryki

baggi afryka

Baggi Afryka

Średnia cena rynkowa kolekcji Baggi Afryka oscyluje w przedziale 2000 zł – 3550 zł . W rankingu najlepszych mebli dziecięcych wypada bardzo dobrze.
Produkty tej firmy stanowią absolutny fenomen na rynku dzięki  fantastycznemu wzornictwu i unikalnej stylistyce.  Jedynie meble firmy Meblik mogą z nimi konkurować, chociaż są one  nieco droższe przy porównywalnej jakości.  Recenzowana kolekcja obejmuje szeroki zestaw elementów odpowiednich zarówno dla najmłodszych „bobasów” jak i „poważnych ” uczniów.  W jej skład wchodzą : kilka rodzajów łóżeczek, w tym i  w wersji piętrowej, kołyskę, szafy, komody , regały i  półki w różnych wymiarach i konfiguracjach.
Meble wykonane są z płyty laminowanej za pomocą unikalnej trójwymiarowej techniki zdobniczej, z dużą dbałością o bezpieczeństwo dziecka .
Przy tak zróżnicowanej ofercie nieuniknione jest czasem dłuższe oczekiwania na dostarczenie  zamówionych produktów, ale  firma Baggi  wyróżnia się pod tym względem. Na meble czeka się maksymalnie 14 dni .
Cena przykładowego zestawu :  łóżeczko 140×70, komoda i szafa kształtuje się w granicach 3150 –  drogo, ale naprawdę warto.

4 Odpowiedzi do “Baggi Afryka pokój dziecięcy opinie i forum (4,5) · niepowtarzalne motywy wprost z Afryki”

 1. ElaBela pisze:

  Obawiam się, że większość opinii zawartych na tej stronie jest stronnicza. Szkoda, bo zajrzałam tu z nadzieją, że otrzymam rzetelne informacje o meblach a natrafiłam na artykuły budzące podejrzenie, że są sponsorowane.

  • Redakcja Meble Opinie pisze:

   Szkoda że w dzisiejszych czasach większość ludzi, mierzy rzeczywistość swoją miarą…
   Prezentowane opinie są rzetelną oceną redakcji. Użytkownikom dajemy nieskrępowany dostęp do komentarzy w celu wyrażanie własnych poglądów i umieszczenia informacji na temat jakości i walorów użytkowych prezentowanych produktów.

   • Magda pisze:

    Opinia zdecydowanie stronnicza – i nie jest to „mierzenie swoją miarą”.
    Strona Państwa na prawdę mogłaby być bardziej przydatna, gdyby nie zawierała tak skrajnie subiektywnych opinii i brała pod uwagę także opinie ogółu, użytkowników i ich logiczne argumenty.

    Napisali Państwo w opinii:
    „Jedynie meble firmy Meblik mogą z nimi konkurować, chociaż obiektywnie są znacznie droższe i nieco gorszej jakości .”

    1. ZNACZNIE droższe meble meblika nie są – na zestawie łóżeczko-komoda-szafa (w tym u meblika szafa jest większa) to różnica:
    3575 vs 4230 = przy wydaniu takiej kwoty na meble to nie jest znaczna różnica, zwłaszcza biorąc pod uwagę materiały z których są wykonane meble obu firm.

    2. Na jakiej podstawie Państwo twierdzą, że meble meblika są gorszej jakości?
    Sami Państwo piszą, że Baggi, to płyta laminowana, a Meblik posiada fronty z MDF, które są znacznie wyższe jakościowo aniżeli płyta laminowana.

    I to Państwa opinia jest obiektywna?

    Proponuję także uaktualnić cenę mebli i czas oczekiwania – 4-6tygodni wg strony producenta, a nie 14 dni.
    Pozdrawiam

 2. Tomasz pisze:

  Witam. Posiadam meble Baggi Turtles używane 2-letnie. Nie rozumiem zachwytów nad meblami. Przyzwoite są jedynie fronty chodzi o jakość wykonania. Reszta to delikatnie mówiąc badziewie. Płyty na kołki mizernej jakości. Konstrukcja np. szafy niestabilna. Płyty wiórowe cienkie w nędznej okleinie. W denkach szuflad nędzna płyta pilśniowa nędznie zamontowana. Po dwóch latach zewnętrzne płyty wiórowe szafy zdeformowane. Brak regulacji nóżek mebli! Wymiary mebli raczej dla krasnali – w meblach niewiele można zmieścić. Plusem zawiasy firmy Blum, ale przecież dziś to nie ekstrawagancja. Nie polecam. Otrzymałem meble od znajomych za darmo (szafa, komoda i półka), szokiem jest dla mnie cena mebli? Za co tyle pieniędzy? Za płyty wiórowe? Rada dla producenta dajcie regulowane nóżki, dna szuflad tez chociaż z płyty wiórowej (chyba że można w nich tylko trzymać styropian), no i zwiększcie wymiary – bo wygląd mebli jest ważny dopiero po jakości wykonania, funkcjonalności i zastosowanych materiałach!

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php