(4,66) BMS Max opinie – łóżka młodzieżowe, dla ucznia, piętrowe, podwójne,potrójne i wysuwane do wyboru do koloru [ od 1550 zł]

 BMS Max łózko piętrowe opinie

Kolekcja BMS Max 3 łózko piętrowe

Meble BMS 

Cena

Cena detaliczna mebli waha się w granicach od  1550 zł w wersji Max 2 do  2420 zł  w kolekcji Max 3. Cena jest stosunkowo wysoka, ale adekwatna do jakości wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa.

Kupony rabatowe

Ceny mebli BMS  są na bardzo wyrównanym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną szansą na znaczną redukcję ceny nawet do 10% kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny mebli BMS 2019 Kupon rabatowy BMS Max 3 2019

Koszty  dostawy

Koszt wysyłki mebli młodzieżowych, z uwagi  na gabaryty i dodatkowe koszty jej przygotowania wynosi przy przedpłacie 299 zł, w przypadku pobrania 329 zł.

Kolekcja mebli BMS Max 3 opinie

Kolekcja mebli BMS Max 3

Ranking

Łóżko MAX 3 80×200 przeznaczone dla 3 osób, to propozycja polskiej marki zajmującej wysokie miejsce w rankingu meblowym. Dobre recenzje zyskuje głównie za ciekawy wygląd, a także funkcjonalność.

Aktualny ranking mebli  2019

Zalety

  • BMS Max 3 jest  dostępne w kilku kolorach do wyboru, dlatego z pewnością każdy rodzic wybierze model idealnie pasujący do pokoju swojego dziecka.
  • Doskonale sprawdzi się ono w niewielkim pomieszczeniu, zwłaszcza, jeśli w pokoju mieszka nie jedno, a dwoje lub troje maluchów. Ponadto piętrowy model jest odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych pociech.
  • Bezpieczne schody prowadzące na drugi poziom, pełnią też funkcję wysuwanych ( na prowadnicach) pojemników na pościel i zabawki.
  • Łóżko wykonane jest w całości z lakierowanej dwukrotnie płyty MDF. Lakierowanie łóżka sprawia, że kolor jest naturalny i wyrazisty. Duży dolny materac o wymiarach 120x200x10cm zapewnia spokojny sen dwóm osobom. Górny materac posiada wymiary 80x200x10cm. W wolnej przestrzeni między poziomami powstała poręczna półka, z kolorowym podziałem nawiązującym do kolorystyki łóżka.
  • W cenie łóżka: 2 materace piankowe z pokrowcami, szuflada na pościel pod całym łóżkiem, schodki z funkcją pojemników, półka między poziomami
Linia kolorystyczna:
  • Max 3występuje  w kolorach:  niebieskim, zielonym, różowym, białym, grafitowym
Opinie eksperta
Firma specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju łóżek dla dzieci, uczniów i nastolatków. Producent oferuje cały kalejdoskop kombinacji i możliwości od pojedynczych modeli poprzez piętrowe dla rodzeństwa,  podwójne, wysuwane,  po potrójne wysuwane i na piętrowych wysuwanych kończąc. Tak szeroki wachlarz możliwości powoduje, że firma trafia w gusta i potrzeby bardzo szerokiej grupy nabywców.
Do atutów marki należą: szeroka gama kolorystyczna i duża ilość modeli. Podstawową jednak zaletą omawianych produktów jest ich bardzo kompaktowy charakter – meble zajmują mało miejsca, dzięki czemu są idealne dla osób chcących zaoszczędzić przestrzeń w pokoju dzieci.
Popisowym i najbardziej nowoczesnym modelem w ofercie firmy jest piętrowe łóżko MAX.
Kolekcja mebli BMS Max 2 opinie

Kolekcja mebli BMS Max 2

Wady
  • Dość wysoka cena, ale warta  jakości mebli
  • Termin realizacji 2-3 tygodni

Dane techniczne:

Łóżko marki BMS ma wymiary: długość – 258 cm, szerokość – 125 cm oraz wysokość – 146 cm.

wymiary BMS  Max

Konkurenci:

Meblobed Segan

 

Dodaj Komentarz

Translator

Timoore -20%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 20%

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Komentarze Recenzje Opinie


css.php